Česká verze English language German language Italian language Russian language
EBECO CZ, s.r.o.

Lager

Our company is authorised distributor bellow mentioned bearings. All assortment stated products is produced according to ČSN EN ISO 9001:2009 a ISO 14000.
We supply complete assortment of bearings (deep groove ball, tapered, spherical roller, cylindrical, angular contact, needle, trust ball, etc..), insert ball bearings and bearing units, bearing housings, bearing components (balls, rollers, needles…), and accesories adapter sleeves, withdrawal sleeves, locknuts, locking washers, special bearings...

DPI - Performance in motion

Výroba ložisek DPI se datuje od roku 1983. S výrobou rozprostřenou mezi několik výrobních závodů je DPI značkou s jedním z nejširších sortimentů s prodejem ve více než 40 zemích světa. Výrobce se zaměřuje na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci valivých ložisek, automobilových ložisek a kompletních aplikací.
CRB - kvalita, cena dostupnost

Široký sortiment ložisek CRB striktně vyráběný ve shodě ISO standardy 9001:2009 a 14000 Vás rychle přesvědčí o správné volbě. Výrobce se zaměřuje na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci valivých ložisek, lineárních ložisek a lineární techniky obecně.
ZKL, ZVL, KINEX

Zabezpečujeme i sortiment ložisek bývalých tradičních domácích výrobců v ČR a SR, kde však většina výroby je dnes již lokalizovaná v Asii.
SKF, FAG, INA

Zabezpečujeme i sortiment předních světových dodavatelů ložisek.