Česká verze English language German language Italian language Russian language
EBECO CZ, s.r.o.
Váš dodavatel ložisek a příslušenství, těsnění a dalších strojních součástí ... s letitou tradicí a zkušenostmi
Kvalitní zázemí, náš tým odborníků, mnohaleté zkušenosti a nabídka kvalitních produktů jsou pro Vás zárukou

Ložiska

Jsme autorizovaným distributorem níže uvedených výrobců ložisek. Veškerý sortiment uvedených výrobků je vyráběn ve shodě s ČSN EN ISO 9001:2009 a ISO 14000.
Dodáváme kompletní sortiment ložisek (kuličková, kuželíková, soudečková, válečková, jehlová atd.), upínacích ložisek, ložiskových domečků, ložiskové komponenty (kuličky, válečky, jehličky…) .

DPI - Performance in Motion - ložiska

Výroba ložisek DPI se datuje od roku 1983. S výrobou rozprostřenou mezi několik výrobních závodů je DPI značkou s jedním z nejširších sortimentů s prodejem ve více než 50 zemích světa. Výrobce se zaměřuje na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci valivých ložisek, pro strojírenství, automobilový průmysl i zemědělství v různých aplikacích.
CRB - kvalita - cena - dostupnost - CRB - ložiska

Široký sortiment ložisek CRB striktně vyráběný ve shodě ISO standardy 9001:2009 a 14000 Vás rychle přesvědčí o správné volbě. Výrobce se zaměřuje na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci valivých ložisek, lineárních ložisek a lineární techniky obecně.
ZVL, KINEX - ložiska

Zabezpečujeme i sortiment ložisek bývalých tradičních domácích výrobců v ČR a SR, kde však většina výroby je dnes již lokalizovaná v Asii.
SKF, FAG, INA - ložiska

Zabezpečujeme i sortiment předních světových dodavatelů ložisek.